Oficjalna zapowiedź gry AirportSim na Future Games Show już 11 czerwca

MS Games – niezależny developer segmentu indie premium informuje o pierwszym pokazie zwiastuna gry AirportSim, która odbędzie się już 11 czerwca na międzynarodowym evencie – Future Games Show, organizowanym przez renomowany serwis Games Radar. Wraz z publikacją zwiastuna Spółka opublikuje także oficjalną kartę gry w serwisie Steam, a także rozpocznie kampanię marketingową przed premierą gry zapowiadaną na połowę przyszłego roku.

Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy, które zaprezentujemy na Future Games Show. Wyjątkowym detalem dla nas w tym wydarzeniu jest fakt, że zwiastun będzie w 100 procentach składał się z ujęć z gry w stanie obecnym. Dodatkowo przy okazji zaprezentujemy pierwszych partnerów licencyjnych, którzy wzbogacą treść gry o pojazdy i obiekty znane pasażerom samolotów na całym świecie – komentuje Mateusz Stabryła – prezes zarządu MS Games.

Future Games Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie gier video. Stream online pokazujący zwiastuny nadchodzących tytułów oglądało w ostatniej edycji ponad 4 miliony osób.

MS Games to niezależny zespół pracujący obecnie nad symulatorem o tytule AirportSim, który zostanie oficjalnie zapowiedziany właśnie na Future Games Show. Koncentrować się będzie na tematyce lotniczej wykorzystując doświadczenie MK STUDIOS w budowie modyfikacji do gier z serii Microsoft Flying Simulator. Spółka zarządzana jest przez Mateusza Stabryłę – weterana branży symulatorów lotniczych, a w tym roku objęta dodatkowo inwestycją funduszu Besim group.

Udostępnij:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email