O NAS

Jesteśmy MS GAMES. Od 2018 roku wkładamy nasze serca i dusze w gry wideo, czyli rzecz, która sprawia nam największą przyjemność! Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi, którzy szybko stali się ekspertami w tym, co robią. W produkcji zawsze mówimy, że jakość ponad ilość.
IMG_0313

JOBS

SEND YOUR CV

PostionLocationTypeDetails

GRY

AirportSIM

AirportSim to nowoczesny symulator z segmentu Indie Premium, który pozwoli Ci wcielić się w rolę pracownika obsługi naziemnej portów lotniczych. Realistyczna grafika, dokładne modele lotnisk, rzeczywiste warunki pogodowe sprawią, że poczujesz się jak na prawdziwej płycie lotniska.

S_04

Land of War

Land of War jest absolutnie pierwszą grą podejmującą temat II wojny światowej w okresie 1939. Do tej pory, okres ten był pomijany w świecie gier komputerowych, a twórcy z niezależnego studia MS Games postanowili podjąć tematykę początku II wojny światowej w swojej debiutanckiej produkcji. Gra stanowi prolog do najnowszych produkcji o tematyce II wojny światowej.

landofwar

Road Builder

Gracz ma za zadanie połączyć wybrane drogi wjazdowe i wyjazdowe tworząc skomplikowane struktury skrzyżowań i węzłów tak, aby ruch jak najmniej ze sobą kolidował. Frustrują Cię korki na drodze? W tej grze wcielisz się w architekta, a losy kierowców będą tylko w Twoich rękach. Myśl i twórz optymalne drogi tak, aby przejechało przez nie jak najwięcej samochodów w jak najkrótszym czasie. Nie zapomnij o budżecie!

screenshots_template

NASI
PARTNERZY

KONTAKT

MS GAMES SP. Z O.O.

ul. Sienna 86
00-815 Warszawa

KRS: 0000877394
NIP:5272946337
REGON: 387902688

MEDIA
RELACJE INWESTORSKIE